Naše instantní kaše patří k jedněm z vašich nejoblíbenějších produktů od nás. A my se vůbec nedivíme. Zdravá snídaně připravena během chvilky, navíc se správně rozloženým poměrem makroživin. Na výběr máte hned z několika druhů instantních rýžových kaší. Ale to předbíháme, pojďme se podívat na 5 důvodů, proč jsou naše instantní kaše skvělou volbou na zdravou a rychlou snídani.

Snídaně je základ dne

Po dlouhé noci je třeba vaše tělo nastartovat. Co takovou zdravou snídaní, která dá vašemu tělu vše potřebné? Bez snídaně můžete během dne pociťovat silnou únavu, sníženou výkonnost a špatné soustředění, tak proč se o ni ochuzovat. Naše RageFitness instantní kaše obsahují vyvážený poměr bílkovin, zdravých tuků z ořechů a semínek a sacharidů. Nechybí ani potřebné množství vlákniny ve formě psyllia pro správné zažívání.

ragefitness instantní rýžová kašeproteinová kaše s oříšky

Snadná příprava instantní kaše

Instantní rýžovou kaši lze připravit dvěma způsoby v závislosti na vašem času po ránu. V případě kdy jste doma a nikam nespěcháte, ohřejte v malém hrnci 250-300 ml tekutiny, mléka či vody, to záleží na vašich preferencích, na přibližnou teplotu 50-70 °C. Po lžících přidejte instantní kaši do požadované konzistence. Jestli ráno nemáte času nazbyt, postačí snídaňovou směs zajít 250-300 ml tekutiny, pořádně zamíchat a za pár minutek si můžete pochutnávat na rychlé zdravé snídani.

Přirozeně bezlepková

Ať už se lepku vyhýbáte cíleně či skrz zdravotní omezení, rozhodně vás potěší, že naše kaše jsou přirozeně bezlepkové. Jako základ používáme instantní rýžovou kaši doplněnou bezlepkovými ovesnými vločkami, které mají také spoustu benefitů. Jsou bohaté na fosfor, železo a vitamín B1 a obsahují rozpustnou i nerozpustnou vlákninu.

Víte o tom, že oves je přirozeně bezlepkový? K jeho kontaminaci dochází při jeho pěstování či zpracování. Z toho důvodu je možné si koupit klasické (s lepkem) ovesné vločky či jejich bezlepkovou variantu.

Po každé jiná instantní kaše

Máte rádi čokoládu nebo upřednostňujete ovoce? Z naší nabídky si vybere opravdu každý a nové příchutě pořád přibývají.

Original

Dragon and crazy unicorn

Chocolate heaven 

Salted caramel

Cini apples

Tropical

Vaše snídaně rozhodně nudné nebudou. Můžete je střídat dle libosti podle toho, na co budete mít zrovna ráno chuť. Můžete si je koupit v 180 g balení na zkoušku, či ve větším 600 g balení, když to bude váš snídaňový favorit. Na jednu porci spotřebujete přibližně 60 g sypké směsi.

Plné superpotravin

100 % přírodních surovin, bez zbytečné chemie. Naše kaše připravujeme vždy čerstvé, podle aktuálního množství objednávek. Díky tomu tam nenajdete žádné konzervanty a podobné. Naopak čeho tam najdete spoustu, tak jsou různé oříšky, semínka a sušené ovoce. Například chia semínka mají nejvyšší obsah rostlinných omega-3 mastných kyselin, slouží k prevenci civilizačních onemocněních, k podpoře imunity, pro zdravou pleť a pokožku a mnoho dalšího. Mrazem sušené ovoce si zase zachovává maximální množství vitamínů, minerálů a živin a je bez přidaného cukru.

instantní rýžová kaše čokoládová

Instantní kaše bez zbytečného cukru

A když už jsme tu nadhodili téma cukru, RageFitness breakfast jsou slazené vysoce kvalitním CFM WHEY proteinem a kokosovým cukrem. Protein výrazně zvýší množství bílkovin snídaňové kaše, tím vás snídaně déle zasytí, a kokosový cukr má nízký glykemický index oproti klasickému cukru.

Závěrem

S instantní kaší od RageFitness určitě nesáhnete vedle. Množství cukru a správné rozložení makroživin jsme ohlídali za vás. Avšak přesto na vás zbyde ten nejtěžší úkol – kterou ochutnat na zdravou rychlou snídani jako první?

 

Archivy

Text po najetí myši