Krásné Vánoce
Doufáme, že si užíváte vánoční pohody, odpočíváte u pohádek a těšíte se na Ježíška. Aspoň na jeden den v roce odložte telefon a běžte navštívit své milované. Tedy v případě, že to situace umožní.

My jsme si pro vás nachystali 5 tipů, jak se vyhnout vánočnímu přejídání, protože co si budem, jídla bude během svátku spouuusta.

1 Méně je více
Začněte už u příprav – čím míň toho doma máte, tím míň toho sníte. Sama jsem letos pekla méně cukroví, protože mi toho loni přišlo moc. To stejné platí i u řízků a salátu.

2 Dodržte svou fitness rutinu
Vánoce jsou den jako každý jiný. Není tedy důvod vynechat svou fitness rutinu a těch 30 – 60 min věnovat pro sebe v rámci cvičení.

3 Procházka
Lákadla na stole, lákadla v lednici. Jděte se projít, pokochat se vánoční výzdobou. Trochu vymrznout, abyste se mohli těšit na teplo domova. Navíc si pročistíte hlavu a čas vám uteče, ani nebudete vědět jak.

4 Zažeňte nudu
Nic nepodněcuje k jezení víc jak nuda. Nudíte se doma než nastane TA hodina? Zahrajte si doma nějakou hru, zavolejte babičce, udělejte si vánoční nehty či se začtěte do své oblíbené knížky.

5 Užijte si to
Snědli jste toho víc, než bylo v plánu? To nevadí, nic se nestalo. Stejně jako za jeden den nezhubnete 10 kg, tak ani nepřiberete. Stačí se pak jen vrátit ke svému oblíbenému režimu, jaký vám vyhovuje. Jíst tak akorát a hýbat se. A hlavně být v pohodě.

Doplnili byste ještě nějaký svůj tip?

Chci odebírat novinky

Chci dostávat 2x měsíčně email, ve kterém získám:

SLEVOVÉ KUPÓNY
NEJVÝHODNĚJŠÍ AKCE
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Je mi známa informace, že se mohu kdykoliv odhlásit a odběr mailových novinek zrušit, pokud usoudím, že mne to již dále nezajímá.

Archivy

Text po najetí myši