Velikonoce už máme skoro za rohem. Pořád ještě nevíte, co pořídit svým blízkým na výslužku? A co takhle pro jednou nějakou zdravou dobrotu od srdce? Může to být směs oříšků, mandle v čokoládě, lyofilizovaný banán, proteinová tyčinka či něco, z čeho Velikonoce přímo čiší! My tu pro vás máme rovnou dvě velikonočně laděné varianty.

Je váš obdarovávaný blázen do Nutelly, ale přestal ji jíst se změnou životního stylu? Tyto proteinelly ve velikonoční edici mu ji zajisté vynahradí. Liší se především zvýšeným obsahem bílkovin, které ocení každý fitnesák. V balení najdete 3 druhy proteinell. Bude vaším favoritem příchuť čokoláda/lískový oříšek, bílá čokoláda nebo slaný karamel? Hodí se jen tak na lžičku, palačinky, lívance či do buchet. Ovšem i na mazanec, pokud se ho rozhodnete upéct. Ideální snídaně na Velikonoční pondělí! Klidně rovnou do postele.

Druhou variantou jsou Veli-koko-noční vajíčka od Mixit. To už je taková velikonoční stálice. A co že se v nich skrývá? Lahodné pražené mandle! Ve třech typech čokolád – mléčné, bílé a růžové s příměsí lyofilizovaného ovoce a drceného zeleného čaje. Použitá pouze přírodní barviva, pro umělá zde není místo. To stejné platí i pro palmový olej.

Radost by ale měla být všude přítomná. Tak si jí klidně udělejte i vy, sami sobě. Nějakou zdravou dobrotou.

Máte v plánu péct mazanec?

Chci odebírat novinky

Chci dostávat 2x měsíčně email, ve kterém získám:

SLEVOVÉ KUPÓNY
NEJVÝHODNĚJŠÍ AKCE
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Je mi známa informace, že se mohu kdykoliv odhlásit a odběr mailových novinek zrušit, pokud usoudím, že mne to již dále nezajímá.

Archivy

Text po najetí myši