Ani letos na našem eshopu nechybí adventní kalendář od Sonnentoru. Malý dárek, který se schová i do punčochy. Směs lahodných čajů, které vás budou doprovázet každé prosincové ráno až do Vánoc. A nejen čaj vám udělá radost. Součástí každého obalu je také krásná básnička pro radost. Navíc tento adventní kalendář nenaruší váš jídelníček. Čaje vás naopak příjemně povzbudí do nového dne.

S láskou dělaný adventní kalendář

Malá krabička skrývá velké tajemství. Právě do krabičky je vkládáno nejvíce lásky. Je totiž celá skládána ručně. Jiným způsobem totiž nelze do jedné krabičky dát čaje různých příchutí. Díky tomu firma Sonnentor může poskytnout 20 pracovních míst se zapojením chráněných dílen.

Mimo čajového adventního kalendáře má firma Sonnentor i adventní kalendář s kořením. Každý prosincový den, až do Vánoc, se tak můžete těšit na jednodruhové i směsi koření. Koření na daný den můžete využít v inspiraci a vždy ten den z něj něco dobrého připravit a potěšit tak celou rodinu nějakou mňamkou.

sonnentor adventní kalendář

Široký výběr čajů

Kalendář obsahuje 24 čajů – ovoce, bylinkové, černé i zelené. Svého oblíbence si v tomto velkém výběru najde opravdu každý. Přijďte si tu krásu očuchat k nám na prodejnu v Opavě sami. Níže naleznete vyjmenovaných pár druhů na ukázku, abyste nekupovali zajíce v pytli.

Ovocné: Adventní ovocný čaj bio, Jablíčko z pece bio, Kouzlo krbu bio

Bylinné: Dobrá nálada bio, Zázvor citrón bio, Čaj štěstí bio, Čas na perníček

Jednodruhové: English Tea Assam, Máta peprná bio, Šalvěj bio

sonnentor čaj

Sonnentor, záruka kvality

Firma Sonenntor svůj první čajový adventní kalendář vytvořila již v roce 2002, letos tedy slaví své jubilejní 20. narozeniny. Tento adventní kalendář je skvělým dárkem z důvodu širokého výběru čajů. Tak milý balíček udělá radost opravdu každému. Babičce, kolegyni i přítelkyni.

Jak jste si již mohli všimnout, veškeré produkty jsou v bio kvalitě. Můžete si být tak jistí, že svému tělu dopřáváte jen to nejlepší. Firma patří k jedničce ve výrobě bioproduktů v oblasti bylinek, čajových směsí a koření.

Chci odebírat novinky

Chci dostávat 2x měsíčně email, ve kterém získám:

SLEVOVÉ KUPÓNY
NEJVÝHODNĚJŠÍ AKCE
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Je mi známa informace, že se mohu kdykoliv odhlásit a odběr mailových novinek zrušit, pokud usoudím, že mne to již dále nezajímá.

Archivy

Text po najetí myši