Pokud sledujete pravidelně náš eshop, tak víte, že novinky u nás v nabídce pořád přibývají. Dnes vám ukážeme jednu z posledních novinek, co jste mohli nalézt na našem eshopu – firmu Swanson!

Firma Swanson patří ke špičce na trhu s doplňky stravy. V Americe se jedná o největšího prodejce vitaminových doplňků. Nejvyšší kvalita za co nejnižší možnou cenu. Ekologická výroba s důrazem na kvalitu použitých surovin. Sortiment firmy je velmi rozsáhlý – od vitamínů až po věci na úklid.

doplňky výživy swanson

My jsme pro vás na eshop vybrali zejména bylinné produkty.

Přeslička rolní najde využití zejména v péči o vlasy a pleť. Vitamín K2 zajišťuje normální stav kostí a normální srážlivost krve. Ostropestřec mariánský podporuje detoxikaci v játrech a zdravou funkci jater, sleziny a žlučníku. Měď v chelátové formě pomáhá udržet normální činnost nervového a imunitního systému.

Pokud se zajímáte o bylinky a adaptogeny (látka přírodního původu, pomáhající tělu proti zátěži), firmu Swanson byste rozhodně neměli minout během výběru produktů na eshopu.

Chci odebírat novinky

Chci dostávat 2x měsíčně email, ve kterém získám:

SLEVOVÉ KUPÓNY
NEJVÝHODNĚJŠÍ AKCE
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Je mi známa informace, že se mohu kdykoliv odhlásit a odběr mailových novinek zrušit, pokud usoudím, že mne to již dále nezajímá.

Archivy

Text po najetí myši