Víte, na kdy letos připadá Den matek? Pokud byste se museli podívat do kalendáře, tak vám ušetříme čas a prozradíme vám to. Letos připadá Den matek na neděli 8. května. Může se to zdát jako ještě dlouhá doba, ale ani se nenadějeme a už budeme panikařit, co té naší mamince z lásky nadělíme.

My jsme si pro vás připravili drobnou inspiraci, co darovat pro potěšení srdíčka. Stojíme si za tím, že dárek, který se dá sníst nebo vypít, je prostě nejlepší. A to neplatí jen pro maminky, ale pro dárečky všeobecně.

jedlé dárky den matek

Sladké ovoce

Lyofilizované maliny v bílé čokoládě udělají radost každému, kdo miluje bílou čokoládu. Jemná bílá čokoláda ukrývá kyselkavé a voňavé mrazem sušené maliny.

Milovník čokolády

Čokoládové nadělení pro milovníka čokolády. Mléčná, hořká či bílá čokoláda dělají slaďoučký kabátek vlašským ořechům, černému rybízu, kávovým zrnům a lískovým oříškům.

Jestli je maminka fanda lowcarb stylu, radost ji určitě udělá tato lahodná mléčná čokoláda s lískovými ořechy, která v sobě nemá špetku přidaného cukru. 100% čokoládová chuť zaručena.

Oříšky, zaručená jistota

Není lahodnějšího másla, než toho z kešu oříšků! Varianta smooth nebo crunchy do pečení nebo jen tak na lžičku. 100 % ořechů, na nic jiného není místo.

Bylinky

Anděl strážný, kdo jiný by to měl být, než naše maminka. Bylinný čaj s naprosto dokonalým vzhledem od Sonnentoru.

Bylinný sirup INUMA z ručně sbíraných českých květin podle tradiční receptury bylinkářky Boženy Kamenické. Přírodní štít z echinacei, kopřivy, jitrocelu a rakytníkové šťávy.

Ale na eshopu toho máme samozřejmě mnohem více! Tak co, co jste vaší milované mamince vybrali vy?

Archivy

Text po najetí myši