Otázka, která nás ženy bude pronásledovat snad vždy. Jak si užívat pokušení života a přesto si udržet štíhlou linii? My vám dnes dáme několik tipů, jak (nejen) v létě nepřibrat. Jsou to takové všeobecně známé rady, ale určitě není na škodu si je připomínat.

Ještě než se k nim ale dostaneme, tak je potřeba zmínit, že pokud v létě přiberete (či kdykoliv jindy), je to běžnou součástí života. Budete pak mít spoustu času svou postavu do dalšího léta vypilovat. Stačí poslouchat své tělo a ono už to půjde samo. Hubnutí jde nejlépe, pokud je v pohodě i hlava. Pokud budete ve stresu, shonu a nebudete se cítit dobře, hubnutí vám půjde velmi pomalu, možná budete i přibírat. Proto si nejdřív vyřešte své psychické záležitosti.

jak nepřibrat - cvičení

Jak nepřibrat se zmrzlinami? Letní osvěžení za málo kalorií

Ač jsme toto rozebírali v posledním článku – 3 Tipy na fit letní osvěžení, určitě to neuškodí si to připomenout i zde. Ze zmrzlin je lepší si vybírat ty vodové, avšak dnes se dají v obchodech koupit i se sníženým obsahem kalorií či proteinové nanuky. Místo letních alkoholických drinků si dopřejte vychlazenou vodu či domácí nealkoholické mochito z vychlazené minerálky, plátku citrónu, lžičky třtinového cukru a samozřejmě nesmí chybět voňavá máta. A meloun vytažený z lednice to taky jistí.

jak nepřibrat - proteinová zmrzlina

Svačinami proti hladu

Kdo je připraven, není překvapen. Ať už se chystáte navštívit jen okolní město nebo jedete na celodenní túru, vždy je lepší si svačinu připravit doma. Ušetříte a navíc budete přesně vědět, co vaše svačina obsahuje. Také si ji připravíte v lepším rozpoložením makroživin, než kdybyste si koupili po cestě například hranolky s kečupem. Na chvíli by vás sice zasytily, ale hlad by se za nedlouho dostavil. Postačí proteinová tyčinka nebo obložený chléb se sýrem.

Jak nepřibrat? Vezměte to do kopce!

Nejčastější doba výletů je právě v létě. Pokud jste vy pánem domácnosti a vybíráte výlety, zkuste jednou vybrat i něco jiného než jen procházku po promenádě zakončenou teplým lázeňským oplatkem. Horské túry jsou spíš pro zdatnější jedince. Do začátku bude bohatě stačit vyjít si na nějakou hezkou rozhlednu či vyhlídku nebo si projít nějakou naučnou stezku. Vzdálenosti naučných stezek jsou různé a často vedou lesem, kde se skvěle můžete skrýt před sluníčkem.

výlety do kopce

Ve dvou se to lépe táhne

Najděte si ve vašem okolí parťáka, se kterým budete vyrážet na koloběžky, kola či na brusle při západu slunce. Vyčistíte si hlavu, protáhnete své tělo a ještě si užijete fajn společnost. Hubnutí rozhodně není něco, co by vás mělo omezovat ve vašem sociálním životě, tak na to nezapomínejte.

Archivy

Text po najetí myši