MEGA AKCE - FATALL (ultimátní spalovač tuků od Extrifit), nyní v akci za 599,-Kč (sleva -200,-Kč)

Kariéra

Dobrý den, v současné době máme otevřenou také pozici Obchodní zástupce pro ČR.

Náplň práce:
– Sjednávání a realizování osobních schůzek s novými, i stávajícími klienty – telefonní + mailový a následně osobní kontakt v rámci ČR
– Hledání nových obchodních příležitostí
– Plánování zastávek a tras v rámci ČR, vedení evidence klientů a provizí
– Fakturování objednávek, komunikace s výrobním oddělením – zadávání objednávek do výroby

– Vybalování zboží, práce na výrobně, balení a expedice objednávek – občasná činnost, vždy dle aktuálního vytížení a potřeby.

Požadavky:
– Min. ukončené středoškolské vzdělání s maturitou
– Řidičský průkaz sk. B
– Dobré komunikační schopnosti a tah na bránu
– Předchozí zkušenost na podobné pozici je plusem

Benefity:
– Automobil, notebook, mobilní telefon – pro firemní, i osobní využití
– 20 dní dovolené
– 13. plat až do výše 100% průměrného výdělku
– Nástupní plat 17.000,-Kč čistého + provize 5% z každého realizovaného prodeje od všech partnerů, které po dobu činnosti získáte. Příklad: za měsíc vyfakturujete objednávky v hodnotě 500.000,-Kč, z čehož získáváte provizi 25.000,-Kč, celková mzda 42.000,-Kč. Zde bude záležet na vaší šikovnosti. Výše mzdy není limitována, opravdu bude záležet na tom, jak šikovní budete a kolik zakázek dokážete získat.

Pokud vás nabídka zaujala, zašlete váš životopis na email obchod@ragefitness.cz , předmět: Zájemce o pracovní místo obchodního zástupce. V případě, že budete vybrání do užšího kola, budete pozvání k osobnímu pohovoru.

Nabídka je aktuální do smazání, nebo v datu od 5. 8. 2021 – 25. 3. 2022. V případě, že budete vybráni je nástup možný ihned, nebo dle dohody nejpozději k 1. 4. 2022.

Zaškolíme, pomůžeme, jsme kolektiv mladých lidí.