Low carb čokoláda od Chocolate Hill

Určitě vám neuniklo, že do naší nabídky čím dál více zařazujeme různé low carb produkty. Dneska bychom vám rádi představili kvalitní low carb čokolády od Chocolate Hill. Na eshopu najdete jak tabulkové čokolády s různými příchutěmi (mléčná s lískovými oříšky, s chilly a mandlemi), tak čokoládu ve formě tyčinek (mléčná, bílá).

Čokolády jsou vyráběny ruční výrobou, při které se využívají zásadně výběrové suroviny. Tyčinky jsou více ekonomičtější formou tabulkové čokolády – mají příznivější cenu z důvodu jednodušší výroby. Na chuti jim to ale vůbec neubírá. Jsou vhodné i na vaření, kdy už čokoládu nemusíte složitě lámat a jsou zabalené ve znovuuzavíratelných sáčcích.

Na posledním obrázku najdete složení, které je opravdu bezkonkurenční – žádné zbytečné suroviny. A tyto low carb navíc bez cukru! Ptáte se, zda je cítit rozdíl mezi lc a normální čokoládou? Určitě jí nesníte tolik na posezení (je více hořká a méně sladká), ale přesto vaše chutě uspokojí. Pro mě má erythritol mírný „mraziví efekt“, v čokoládě je ho trochu cítit, ale není to nic, co by mi bránilo v konzumaci 🙂

Mimo low carb čokolád máme v nabídce i normální čokolády od Chocolate Hill, které jsou slazené třtinovým cukrem.

Archivy

Text po najetí myši