WOOCS 1.2.5
Registrace Přihlásit se

Sušené ovoce a ořechy do posiloven

Sušené ovoce a ořechy v posilovnách jsou trendy. V kombinaci s lákavým designem tvoří zajímavý doplňkový sortiment, který osloví nejen mladé sportovce.

V dnešní době si většina aktivně sportujících uvědomuje benefity, plynoucí z konzumace sušeného ovoce a ořechů. Jedná se o zdroj vysoce kvalitních makroživin, (bílkoviny a tuky v ořeších, sacharidy v sušeném ovoci) významné jsou také svým obsahem vitamínů a minerálů.

Naše sušené ovoceořechy se výborně hodí jako rychlá svačinka po tréninku, pro doplnění energie a živin. Každé balení obsahuje 100g produktu, což je množství, které lze zkonzumovat jednorázově jako „snack to go“. Nabízené produkty je možné znovu uzavřít (doypack zip) pro pozdější spotřebu, díky čemuž jsou velmi oblíbené.

Aktuální nabídka produktů: 

SUŠENÉ OVOCE: Meruňky natural, datle natural, ananas natural, banán proslazený 
OŘECHY: Lískové, mandle, arašídy (pražené nesolené), mandle uzené
*Nabídku vám rádi individuálně přizpůsobíme. Vybírat můžete ze všech položek dostupných na našem eshopu. Pro objednání produktů mimo aktuální nabídku nám toto uveďte k objednávce do emailu, obratem vám zašleme aktuální ceník.

 

Kde a jak produkty vystavit?

Naše nabídka se zaměřuje převážně na prostory posiloven a místa, určená ke sportovní aktivitě.

Možnosti vystavení:

  1. Vyskládání produktů do řady za sebe – díky stabilní spodní části obaly stojí, drží svou pozici a nepadají.
  2. Při objednávce nad 2.000,-Kč vám zdarma zašleme stojan. Ten lze buď postavit na pult, nebo pověsit na zeď. Stojan má 8 pozic, lze na něj pověsit 8 různých produktů. Jeho rozměr je 50x50cm. Pokud o něj máte zájem, uveďte nám toto prosím k objednávce do emailu.

 

Trvanlivost a skladovací podmínky:

Veškeré námi nabízené zboží má minimální trvanlivost 12 měsíců. Zboží balíme teprve ve chvíli přijetí objednávky. Odesíláme vždy maximálně čerstvý produkt. Produkty skladujte v suchu, mimo dosah slunečního záření.

 

Jak objednat, cena dopravy:

Jako první je nezbytné dokončit registraci. Po úspěšné registraci obdržíte na zadaný email aktuální ceník.
Objednat lze jednoduše prostřednictvím emailu, Vaše objednávky posílejte na: obchod@ragefitness.cz 
Cena dopravy a balného činí 99,-Kč pro celou ČR. Zboží zasíláme kurýrní službou GLS. Objednávky nad 2.000,- Kč = doprava zdarma. Pro Opavu a okolí platí doprava zdarma vždy.
Hodnota minimální objednávky činí 500,-Kč
Po objednání expedujeme zboží nejpozději do 2-3 pracovních dnů.

 

Registrace:

V případě, že máte o spolupráci zájem, nebo vás jen zajímá cenová nabídka, vyplňte prosím formulář níže. Po úspěšném zaregistrování obdržíte aktuální ceník.


Kontaktní adresaDoručovací adresa (vyplnit v případě, že se liší)Dodržujeme zásady ochrany osobních údajů GDPR.


Nabídka sportovní výživy:

Posilovnám nabízíme možnost komplexního servisu týkající se sportovní výživy. V nabídce máme aktuálně přes 50 značek, které jsme  schopni dodávat.
V případě, že máte zájem také o sportovní výživu, uveďte nám vaši poptávku do emailu obchod@ragefitness.cz , obratem zašleme individuální nabídku.