Rád bych vám představil novou krev v RageFitness, je jím Dominik Murin, nadějný bodybuilder, jehož cestu jsme propojili s tou naší 

Dominika budeme nyní podporovat na jeho přípravě do dalších závodů a držet pěsti, aby si splnil všechny budoucí cíle, které má před sebou!

Představení:
Jmenuji se Dominik Murin, je mi 19 let a působím jako trenér fitness a kulturistiky. 3 roky jsem se věnoval ThaiBoxu a MMA, nyní se už 5 let věnuji kulturistice. Byl jsem pod vedením Jana Turka, nyní jsem pod vedením Martina Drába a své zkušenosti jsem za ta léta posbíral od mnoha profesionálů v oboru.

Zúčastnil jsem se již 3 soutěží – Grand Prix Ostrava 5.místo, Grand Prix Jalex Krnov 5.místo, Mrtvý tah a silák Hranic 2.místo.

Moje váha v objemovce je kolem 110kg a v dietě před závody 90kg. Mé osobní rekordy jsou: Mrtvý tah 240kg, Dřep 200kg, Dotahy 300kg, Benchpress 170kg, Legpress 550kg.

Nyní se připravuji na jarní mistrovské soutěže v kulturistice a do budoucna plánuji soutěže jaké jsou například Diamond Cup a Arnold Classic.

Co dodat, přejeme, mnoho úspěchů!

FB: www.facebook.com/Dominik-Murin-Bodybuilder-842147059138538
Insta: https://www.instagram.com/dominikm_bodybuilding/
YT: https://www.youtube.com/watch?v=ZJy5ImzTPEo

 

Archivy

Text po najetí myši