Stále si lámete hlavu nad dárkem pro vaše blízké? Čas se neúprosně krátí a vás začíná požírat panika? Tak to pro vás máme skvělou zprávu! Naskladnili jsme totiž skvělý vánoční balíček, který zaručeně udělá radost všem vašim milovaným.

Vánoční balíček plný radosti

V balíčku můžete nalézt čerstvě stočenou medovinu z letošní sklizně a právě stočený duo med od rodinné firmy Havlík. Nechybí ani drobný dárek pro radost. Navíc jsou produkty v krásném limitovaném vánočním balení.

vánoční balíček

Medovina

Přezdívána jako medové víno. Medovina je alkoholický nápoj, vznikající kvašením směsi vody a medu. Stejně jako i do jiných alkoholických nápojů, i do medoviny lze přidat rozmanité druhy bylinek a koření. Protože včelí med je znám už mnoha století, tak se medovina řadí k těm nejstarším alkoholickým nápojům. Léčivé účinky znali již staří Slované.

Výroba

Proces výroby medoviny je podobný jako u výroby vína. Přesto se mírně liší a to především v dodržování správné teploty a čistoty. Tyto podmínky jsou pro kvalitní medovinu, plnou živin, velmi důležité. Proces výroby zahrnuje vaření, kvašení, dokvašování a dezertaci, kde se medovina dochucuje a obarvuje. Při výrobě se nepoužívá žádný cukr, jen med, který by měl být co nejvíce kvalitní. Tak se do medoviny přenesou jeho účinné látky.

Konzumace

Teplá nebo studená? To je to, oč tu běží. Medovina je standardně podávaná studená, avšak se najdou i druhy, které chutnají lépe teplé. Konzumace medoviny pomáhá udržovat zdraví a vitalitu. Stejně jako med, má antimikrobiální účinky. Řadí se k přírodním antibiotikům a pozitivně působí i na duševní rovnováhu.

med

Med

Med, sladká hustá tekutina, je vyráběn včelami sběrem a zahušťováním sladkých šťáv. Před používáním cukru, byl med v kuchyních hlavním sladidlem. Používá se zejména na oslazení kaší, buchet, ale i krémů a v nynějším období jaké k přípravě medových perníčků. Obsahuje spoustu minerálních látek, které pomohou ke zlepšení kvality života.

  • draslík
  • vápník
  • fosfor
  • peroxid vodíku
  • hořčík
  • železo
  • další cenné přírodní látky

Komu je vánoční balíček určen?

Tato skvělá kombinace udělá radost jak dědečkovi, kamarádce, ale i obchodnímu partnerovi. Kvalitní potraviny jsou vždy dobrou volbou pro přednes svých vlastích hodnot.

Perfektní vánoční balíček na našem eshopu najdete momentálně za skvělou cenu. Udělejte radost svým nejbližším originálním dárkem.

Archivy

Text po najetí myši