Dražované plody neboli sušené plody v lahodné polevě. Pod poctivou vrstvou polevy se ukrývá spousta tajemství. Bude se uvnitř schovávat sladká rozinka nebo jemný lískový oříšek? Pro ty, kteří čokoládovou polevu příliš nevyhledávají tu máme i varianty plodů v jogurtu. Proč ale sáhnout po těch našich výrobcích?

dražované plody lísková jádra

Prvotřídní kvalita surovin

Na výběru dodavatele pro naše výrobky si necháváme velmi záležet. Vždy vybíráme jen to nejkvalitnější sušené ovoce a nejčerstvější ořechy plné chuti. Šáhněte po šťavnatém sušeném ovoci, když už cítíte, že vám docházejí síly. Sušené ovoce je skvělým zdrojem rychlých cukrů, které vám zvýší hladinu cukru v krvi a tím dodají potřebné palivo pro fungování. Naopak jemné ořechy jsou plné zdravých tuků, které se podílejí na spoustě důležitých procesů v těle. Zdravé tuky příznivě působí na hladinu cholesterolu v krvi a jsou nezbytné pro vstřebávání vitamínů rozpustných v tucích.

Dražované plody a jejich vyladěná chuť

Dáváme si záležet na výběru kombinací našich dražovaných plodů. Jednotlivé druhy chutnáme a vybíráme jen ty nejlahodnější. Vy si pak vybíráte už jen z těch naprostých pecek, ve kterých si svého oblíbence najde naprosto kdokoliv. Jste milovníky čokolády? To jste u nás správně! Okouzlí vás spojení jemné mléčné čokolády spolu s lískovými oříšky nebo to spíš budou sladké mandle ve kvalitní hořké čokoládě? Čokoládu moc nemusíte, přesto byste si na něčem rádi pochutnali? A vy si u nás vyberete. Kromě čokoládových polev u nás naleznete i polevy z jahodového jogurtu, jogurtovou polevu, plody ve slaném karamelu či v tiramisu.

dražované plody v jogurtové polevě

Dražované plody s jejich sladkým tajemstvím

Lahodná chuť, kdykoliv se zakousnete. Co se ale skrývá uvnitř? Ořechy v čokoláda jsou nestárnoucí klasika. Mandle, lískové jádra či kešu potěší každého člověka, který se snaží jíst zdravě. Pro poznání nové chutě vyzkoušejte kyselkavé lyofilizované maliny v jemné bílé čokoládě z kvalitního kakaového másla se špetkou vanilky. Milovníky překvapení zaujme náš sladký mix, u kterého nikdy nevíte, do čeho se zakousnete. Do hektických rán se budou hodit kávová zrna v hořké čokoládě, které vám dodají tu potřebnou energii na zvládnutí celého dne. Po Americkém vzoru u nás najdete preclíky v čokoládě, které vás okouzlí jejich sladko-slanou chutí, kterou si prostě zamilujete.

dražované plody sušené ovoce

Závěrem

Dost už bylo oplatkům a sušenkám plných přídavných látek, které by tam nemuseli být. Vyzkoušejte kvalitu dražovaných plodů z RageFitness. Zdravější svačinka, která vykouzlí úsměv na rtech každému. Skvělou svačinu do školy připravíte velmi jednoduše – do krabičky nachystejte čerstvé ovoce a pak hrstku našich dobrot. Zdravé a sladké jde dohromady. Ale pozor, i oříšky a hořká čokoláda obsahují kalorie, proto mlsejte s rozumem.

Archivy

Text po najetí myši