Do Vánoc zbývá posledních 9 dní. Pro někoho času dost, někdo panikaří, že ještě nemá vše, co potřebuje. A pak jsou tady ti šťastlivci, kteří už od konce listopadu mají i zabaleno. Patříte do jedné z prvních skupin? To určitě oceníte naše tipy na vánoční dárky pro lidi, kteří jsou na stejné vlně jako my – zajímají se o zdravý životní styl.

Každého potěší něco jiného, takže je třeba dbát zejména na preference obdarovaného. My vám poradíme pár univerzálních tipů, které potěší každého fitnesáka. Jaká je další výhoda? Zmíněné tipy jsou vhodné jako vánoční dárky pro muže, ale i pro ženy a pořídíte je i na poslední chvíli.

Poukázka do eshopu

Kde jinde vybrat vánoční dárky než na eshopu. Klasika, která neomrzí. Dárek, který máte v ten moment v emailu. Poukázku můžete uzpůsobit i svým možnostem. Nabít je lze od 200 kč až do 5 000 kč. Pak vám stačí jen hezká obálka a dárek máte připraven.

Tato varianta je vhodná zejména pokud nevíte, co má daný člen rodiny, či kamarád, rád. Nešlápnete tak vedle s nějakým produktem, který by mu pak jen ležel doma. 

vánoční dárky

Vánoční dárky: Fitness dobroty

A pokud už obdarovávaného znáte dobře, můžete vybrat už specifický produkt. Protein, proteinové tyčinky či nějaké vitamíny se neztratí nikdy. Stejně tak, jako sušené ovoce a oříšky. Chcete se blýsknout netradičním dárkem? Podívejte se v obchodech po kvetoucím čaji, oříškových máslech v netradičních příchutích nebo je obdarujte tou nejnovější knížkou se zdravými recepty.

Máte čas na tvoření? Připravte snadné datlové tyčinky, oříškovou granolu či dobrotu dle výběru! Obdarovanému určitě udělá radost, že jste do jeho dárku vložili své srdce a čas.

Permanentky a kurzy

Víte o tom, že permanentky nemusíte mít jen do posilovny? Existuje i spousta jiných druhů cvičení, kam lze permanentky pořídit. Ženám určitě udělá radost vstup na bazén, muži mohou ocenit vstupy do sauny. Sauna poskytuje, mimo relaxace, i posílení imunitního systému či zlepšení pleti, kdy se skrz otevřené póry vyplavují nečistoty ven. Ve fitness centrech lze zamluvit cvičení i s trenérem, exitustjí i permanentky na skupinová cvičení nebo své přítelkyni kupte online cvičící plán podle její oblíbené trenérky.

Mimo permanentek jsou zajímavým dárkem také kurzy. Výživový poradce, trenér do posilovny či kurzy sebeobrany. Možností je spousta, stačí se jen podívat, co vše se nabízí ve vašem okolí a třeba o tom jen nevíte.

vánoční přejídání stopněte sportem

Oblečení jako vánoční dárky

Oblečení není nikdy dost. Zejména toho na cvičení. Jestli si nejste jisti velikostí, sáhněte raději po poukázce. Máte ji v malíku? Tak honem naběhněte do obchodu, kde si váš obdarovávaný nejradši kupuje oblečení na cvičení. Kraťasy, legíny, sportovní podprsenka jsou takovou klasikou. V zimě se může hodit čepice pod přilbu na kolo či pořádná bunda na běhání.

Chci odebírat novinky

Chci dostávat 2x měsíčně email, ve kterém získám:

SLEVOVÉ KUPÓNY
NEJVÝHODNĚJŠÍ AKCE
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Je mi známa informace, že se mohu kdykoliv odhlásit a odběr mailových novinek zrušit, pokud usoudím, že mne to již dále nezajímá.

Archivy

Text po najetí myši