Proč jsou naše přírodně otevírané pistácie ty nejlepší?

Protože díky přírodnímu otevírání můžete mít až o 35 % větší hmotnost jadérek než z mechanicky loupaných pistácií (z množství 1000 g vyloupaných pistácií). Je to díky tomu, že přírodně otevřené výběrové pistácie jsou sbírané v plné zralosti ve chvíli, kdy se přírodně otevřou. Jejich chuť je tak dokonale rozvinutá a jadérka jsou opravdu velká. Kdežto u mechanicky otevíraných nejsou jadérka tak velká a nejsou chuťově tolik výrazná.

Není kilo jako kilo. Kilo těch našich pistácií se opravdu vyplatí! 🙂

Pistácie obsahují vitamíny B, A a E. Vitamín B je důležitý pro nervovou soustavu a svaly. S detoxikací organismu pomáhají vitamíny A a E. Přítomný hořčík pomáhá absorbovat vápník, který je důležitý pro zdravé a silné kosti. Obsažené antioxidanty v pistáciích pomáhají zpomalovat proces stárnutí a vláknina snižuje riziko vzniku srdečných onemocnění a cukrovky. Beta-karoten se v těle přeměňuje na vitamín A, který podporuje zdraví oči. Ale benefitů mají pistácie mnohem více, určitě je zařaďte do svého jídelníčku 🙂

Chci odebírat novinky

Chci dostávat 2x měsíčně email, ve kterém získám:

SLEVOVÉ KUPÓNY
NEJVÝHODNĚJŠÍ AKCE
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Je mi známa informace, že se mohu kdykoliv odhlásit a odběr mailových novinek zrušit, pokud usoudím, že mne to již dále nezajímá.

Archivy

Text po najetí myši