Novinky od BigBoy!

Dostupné na eshopu i v kamenné prodejně.

BigBoy je český výrobce převážně ořechových krémů. V jejich nabídce najdete i máčené Preclíky Sweet & Salty, Raspberry Passion či Lískové ořechy v čokoládě White Brownie. My se tu dnes ale zaměříme na ořechová másla.

  • Sweet And Salty krém 250 g
  • Grand Zero s kokosem a bílou čokoládou
  • Grand Zero s tmavou čokoládou 250 g
  • Grand Zero s mléčnou čokoládou 250 g
  • Grand Zero s bílou čokoládou 250 g
  • Zlatonka 200 g
  • Big Bueno 250 g

Jedinečná souhra arašídového másla s bílou čokoládou, karamelem a jemnými krystalky soli. Každá část má své nepostradatelné místo ve Sweet And Salty krém. Věř, že jedna lžička bude málo.

Lahodná bílá čokoláda a šťavnatý kokos. Kombinace, která bez sebe nemůže existovat, spojená ve Grand Zero s kokosem a bílou čokoládou. Vhodná pro sportovce a gurmány díky prvotřídnímu složení bez obsahu cukru.

Grand Zero s tmavou čokoládou obsahuje na sucho pražené arašídy, doplněné poctivou čokoládou bez cukru. To dá vzniku fitness arašídovému máslu, už nebudeš chtít jiné. Dokonale krémová konzistence, výjimečná čokoládová chuť bez které už nedokážeš být.

Vysoký obsah bílkovin, vitamínů a minerálů. To vše v jednom poctivém arašídovém másle Grand Zero s mléčnou čokoládou. Voňavé pražené arašídy s poctivou mléčnou čokoládou bez cukru.

Hedvábně jemný krém doplněný lahodnou bílou čokoládou. Dokonalá chuť bez cukru, lepku a chemie. To je Grand Zero s bílou čokoládou. Spolehlivě tě zasytí a dodá potřebné vitamíny a minerály.

Zlatonka v sobě ukrývá křupavý lískooříškový krém, plný lahodného kakaa. Vrstva křupavých oříšků tě nenechá spát!

Lískové ořechy z Piemontu, třtinový moučkový cukr, odstředěné sušené mléko. Pouhé tři ingredience dají vzniku Kinder Buenu na lžičku! Big Bueno, splněný lískooříškový sen.

Chci odebírat novinky

Chci dostávat 2x měsíčně email, ve kterém získám:

SLEVOVÉ KUPÓNY
NEJVÝHODNĚJŠÍ AKCE
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Je mi známa informace, že se mohu kdykoliv odhlásit a odběr mailových novinek zrušit, pokud usoudím, že mne to již dále nezajímá.

Archivy

Text po najetí myši