Silvestr je tu za pár dní a my tu dnes pro vás máme inspiraci, co si nachystat na Silvestrovský stůl, aby to co nejmíň ovlivnilo vaši figuru a také to vašemu tělu dalo nějaké živiny. Je potřeba ale stále myslet na to, že i  když se jedná o zdravé alternativy, pořád obsahují kalorie. Zejména oříšky, které je potřeba jíst s rozumem.

Začneme jedněma z těch nejvíce lahodných oříšků, kterými jsou pistácie. Momentálně máme čerstvě pražené, přírodně otevírané. Díky přírodnímu otevření mají lahodnější chuť a vyšší obsah výživových látek. Víte například, že antioxidanty v pistáciích zpomalují proces stárnutí?

Další dobrotou na zobání na stole můžou být baby fíky, které obsahují více vápníku než kravské mléko. Obsahují velké množství vitamínů a minerálních látek, například vápník, draslík či fosfor. Jsou také potravinou pro rychlé dodání energie, například až budete mít pocit, že to do té půlnoci nezvládnete 🙂

Oříšky výborné na zob jsou i kešu jádra a vlašské ořechy. Máme momentálně naskladněnou novou sklizeň 2021 kešu jader, tak rozhodně moc dlouho neváhejte s objednávkou. Jsou zdrojem bílkovin, zdravých tuků a vitamínů a minerálů. Vlašské ořechy posilují fyzické i duševní zdraví, obsahují vitamíny B1, B3, B6 a B9, hořčík a zinek.

Avšak v naší nabídce toho najdete mnohem více pod záložkami Křoupání a mlsání a Křoupání a mlsání (na sladko), co si nachystat na zdravější pohoštění. Pro představu zde najdete kokosové chipsy, křupavé nori řasy, Farmerio křupaví červíci Gyros či pravý český nugát. No vybrat jen pár věci na stůl bude velký oříšek 🙂

Chci odebírat novinky

Chci dostávat 2x měsíčně email, ve kterém získám:

SLEVOVÉ KUPÓNY
NEJVÝHODNĚJŠÍ AKCE
SPECIÁLNÍ NABÍDKY

Je mi známa informace, že se mohu kdykoliv odhlásit a odběr mailových novinek zrušit, pokud usoudím, že mne to již dále nezajímá.

Archivy

Text po najetí myši