Superpotraviny jsou něco jako superhrdinové. Dokáží bojovat a řešit každý problém v těle. Takže pokud se vám zdá, že vaše myšlenky jsou ztracené, ale záludná kila se stále neztrácí, zdravá výživa z Opavy je tu pro vás, aby vám pomohla s touto záludnou situací společně s pomocí zelených superpotravin. Zajímá vás jak je to možné? Je to tím, že některé potraviny mají schopnost do těla přidávat esenciální živiny a současně snižovat obsah tuku. Urychlí metabolismus a kontrolují hladovění. Nyní se na zmíněné zelené superpotraviny podíváme o něco blíže, proto čtěte dále.


Spirulina

Spirulina, je sladkovodní řasa, která má schopnost detoxikovat tělo od těžkých kovů, nejčastěji však od arzenu. Díky vysokému obsahu důležitých živin, vaše tělo nebude vyžadovat velké množství jiného jídla, což znamená, že vás díky nedostatku vitaminu a minerálních látek nebude přepadat nezkrotitelná chuť na sladké či slané nezdravé brambůrky. Dále je Spirulina bohatá na bílkoviny, které urychlují metabolismus, tudíž budete snadněji hubnout.

Spirulina Opava


Chlorella

Chlorella, příbuzný se Spirulinou, je také druh sladkovodní řasy, jež pochází z Japonska a Tchaj-wanu s vysokými přínosy pro lidské zdraví. Tato superpotravina je nabitá fytonutrienty, jako jsou známé aminokyseliny, beta-karoten, biotin, chlorofyl, hořčík, fosfor a draslík. Z vitamínů převládá především vitamín B. Stejně jako Spirulina i Chlorella odvádí z těla těžké kovy a pomáhá tělo detoxikovat po chemoterapeutické léčbě díky vysokému obsahu chlorofylu. Mimo toho, že vám Chlorella zrychlí metabolismus, dodá více energie a vy tak snadněji zhubnete, vám pohlídá hladinu cukru v krvi a zpomalí proces stárnutí, což je velká výhoda při hubnutí.


Moringa

A jako poslední jsme pro vás vybrali úžasnou superpotravinu jménem Moringa.

Moringa pochází ze stromu “dlouhého života”, který se nachází v Indii, v Pákistánu a v Nepálu. Listy z tohoto stromu dlouhého života jsou velmi výživné a plné antioxidantů, taktéž bojující proti volným radikálům, které sebou nesou nespočet zdravotních výhod. Moringa obsahuje o něco více vitamínu A, C, E, B1, B2 a spousty dalších. Ve velké míře jsou zastoupeny i minerální látky, jako jsou vápník, železo, draslík, kyselina listová, magnézium, Omega-3 a 6. Jednoduše řečeno, Moringa pomůže odstranit přebytek tuku z vašeho těla, především díky vysokému obsahu vlákniny, které řádným způsobem rozhýbe váš metabolismus a vy tak přírodní cestou hubnete.

 Moringa Opava


Závěrem

Zdravá výživa Rage fitness z Opavy pro vás vybrala tři superpotraviny, jenž prokazatelně bojují s tuky v těle, doplňují důležité živiny a omladí váš vzhled. Usnadnili jsme vám výběr vašeho pomocníka při hubnutí? Jestliže stále tápete, přijďte se rozhodnout do naší zdravé výživy v Opavě. Budeme se těšit na vaši návštěvu.

 

Archivy

Text po najetí myši