V krátkém časové sledu nás opustilo další zvučné jméno kulturistiky a to Rich Piana. Dne 25. 8. 2017 prohrál svůj boj.

30 let užívání steroidů si nejspíše vybralo svou daň. Bohužel se opět ukázalo, že i sebe zkušenější borci umírají. Rich dobře věděl jak steroidy užívat, cyklovat, řešit pct, starat se o své tělo.

Nechceme hned zveřejňovat závěry, že příčinou nedávného koma, při kterém došlo k úderu do hlavy byly nutně steroidy. Pravdou však je, že následkem toho došlo s vysokou pravděpodobností k úmrtí. Rich byl po kóma ihned převezen do nemocnice, policie v domě zabavila přes 20 ampulí látek s neznámým obsahem. Mnohé zahraniční weby spekulují, že příčinou koma byla buďto špatná aplikace, nebo předávkování.

1.10.2017

Dle zdroje Wikipedia: Po srdeční zástavě se R.P. udeřil při pádu do hlavy, což mělo za následek koma a otok mozku. 2 týdny lékaři bojovali, snažili se otok zmenšit, bohužel neúspěšně, Rich svůj boj prohrál. Tímto bych také bez dalších spekulací, co stálo za srdečním selhání, ukončil aktualizaci článku.

27.8.2017 11:14

Zatím stále není objasněna přesná příčina smrti. Mnohé zahraniční weby avizují informaci, že za kóma, do kterého Richie upadl mohla kombinace vysokého množství anabolických steroidů, drog a alkoholu. Při pádu došlo k silnému úderu do hlavy a zástavě dýchání. S vysokou pravděpodobností tak došlo k mozkové smrti, která měla přímý vliv na celkové selhání organismu. Tato zpráva však zatím není potvrzena.

25.8.2017 18:08

Úmrtí také potvrdil Shawn Ray. Došlo k němu přibližně v 01:45 hod. v ranních hodinách.

25.8.2017 10:34

Napsali:

@christianguzmanfitness

You enriched hundreds of thousands of lives and made a massive impact on the industry.. My thoughts and prayers go out to your loved ones. You will be missed, Rich.

@calumvonmoger

RIP Rich Piana ? This has been a sad week for the fitness world. Reminds us life is short. Life is precious. Enjoy each moment as if it could be your last. Sending prayers to his family and loved ones.


Rich Piana působil poslední dobou jako člověk, který se snaží edukovat mladé lidi k obezřetnosti při užívání anabolických steroidů.

Věk: 45 let
Výška: 185 cm
Váha: 122 kg (soutěžní) a 131 kg (mimo sezonu)
Váhy: Bench Press: 225 kg, Dřepy: 265 kg, Mrtvý tah: 265 kg, bicepsových zdvih obouruční činkou 125 kg

…. RIP

Archivy

Text po najetí myši